kuka vo bardovci     Скопје, Бардовци

180,000 eur   (750 eur/m2)

240 m2 | 5 соби, изграден 2002 год. | Шифра #4021

Опис на имотот

kuka vo bardovci od 240 m2 podrum, sprat i visoko potkrovje, dvor 4oo m2 kompletno zavrsena ureden dvor so 3 spalni 2 banji so imoten list

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: kuka vo bardovci
 • Град: Скопје
 • Населба: Бардовци
 • Во близина на: aleksandar palas
 • Површина: 240 m2
 • Површина на дворот: 400 m2
 • Бр соби: 5
 • Година на градба: 2002
 • Кат: 2 / 2
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Огласот е виден 654 пат/и
 • Огласот е објавен на 22.03.2012 10:29

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад