Hanioti, Grcija     Грција,

55,000 eur   (1,375 eur/m2)

40 m2 | 1 соби, изграден год. | Шифра #GrH

Опис на имотот

Елитни апартмани, со една, две и три спални соби на само 120 метри од плажата Ханиоти, во Грција.
Внатрешениот интериер и инасталции се со врвен квалитет. Сите апартмани имат пространи балкони за одмор и релаксација. Апартманите се идеални за постојан престој и за викендици.

Големината на апартманите се движи од 40м/2 до 110м/2.

Цени од 55,000 евра до 160,000 евра.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Hanioti, Grcija
 • Град: Грција
 • Населба:
 • Во близина на:
 • Површина: 40 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Огласот е виден 1795 пат/и
 • Огласот е објавен на 30.03.2012 16:37

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад